IMG ۲۰۲۳۰۷۲۶ ۰۰۳۸۲۰ 266x300 - تلویزیون شهری رنتال

تلویزیون شهری رنتال

رنتال - تلویزیون شهری رنتال

تلویزیون های شهری رنتال

به نوعی از تلویزیونهای شهری اتلاق می شود  که قابلیت حمل و نقل و جابجایی را در کوتاهترین زمان ممکن دارا می باشند و بیشتر بابت اجاره مورد استفاده قرار می گیرند .

این دستگاهها بیشتر برای داخل سالن استفاده می گردند ولی نوع خارج سالن آنها نیز موجود است ، تلویزیون های شهری رنتال طیف بسیار گسترده ای  دارند ، البته امروزه در کشور ما بیشتر p3.9 indoor مورد استفاده قرار می گیرد  این مدل معمولا همه استاندارد های  دستگاه اجاره ای را دارا می باشد ، کیفیت  تصویر مطلوب ، قابلیت بستن دستگاه به صورت منحنی  و…. از خصوصیات بارز این دستگاهها می باشد.

از دیگر مزیت های این دستگاه ها قابلیت مونتاژ آنها به اشکال گوناگون هندسی است ، این روش که باعث جذابیت بصری فوق العاده بالایی می شود.

امروزه در کنسرت ها و تالار های پذیرایی از این تکنیک برای دیزاین استیج استفاده می نمایند. حتی در برخی موارد با استفاده از این دستگاه ها میز دیجی پازلی می سازند. البته امروزه برای دستگاه هایی مثل میز دیجی که متراژ کمی دارند ، بجای استفاده از نمونه های وارداتی آماده از کابینت های ساخت داخل استفاده میشود. این دستگاه ها امکاناتی مشابه دستگاه های وارداتی داشته ولی یک مقدار از نمونه وارداتی سنگین تر هستند. این تفاوت در وزن به دلیل تفاوت در مواد اولیه ساخت کابینت می باشد. دستگاههای وارداتی از جنس دایکاست (یکی از آلیاژ های سخت و سبک آلمینیوم) می باشند، ولی کابینت های ساخت ایران از جنس آهن می باشند.

البته این تفاوت در وزن یه مقدار هم به دلیل تفاوت در اندازه پنل ها بوده و دستگاه وارداتی معمولا به ابعاد مربع با ضلع ۵۰ سانتیمتر و کابینت ساخت داخل به صورت مربع با ضلع ۶۴ سانتی می باشد. این دستگاه ها از لحاظ سایر قطعات تقریبا با هم برابرند.

در دستگاههای ساخت داخل دست خریدار و فروشنده برای استفاده از قطعات متنوع باز تر هست و می توان روی این قابها از انواع ماژول ها با تراکم های مختلف استفاده نمود.

این تلویزیون های شهری در هارد کیس  به خریداران ارائه می گردند ، قابلیت بستن و جمع کردن تنها در چند دقیقه  را دارا می باشند و یکی از شیوه های درآمد زایی با بازدهی بسیار بالا در این صنعت می باشد البته این نکته حائز اهمیت هست که قیمت تلویزیون شهری رنتال نسبت به سایر مدل ها گران تر هست که علت آن همین امکانات اضافه آنها نسبت به دیگر نمایشگر ها می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button