IMG ۲۰۲۳۰۷۲۶ ۰۰۳۸۲۰ 266x300 - تاثیر استفاده از تلویزیون شهری و ویدئو وال در تبلیغات محیطی

تاثیر استفاده از تلویزیون شهری و ویدئو وال در تبلیغات محیطی

تاثیر استفاده از تلویزیون شهری و ویدئو وال در تبلیغات محیطی

تلویزیون شهری سیستم‌ پیشرفته و هوشمندانه‌ای است که در حال حاضر برای اهداف گوناگونی مورد استفاده قرار می‌گیرد. یکی از مهم‌ترین این اهداف، تبلیغات است. تلویزیون شهری، ویدئو وال، یا به عبارتی دیگر تی وی بک استیج، محصولی کاربردی است که می‌تواند با اندازه‌های متفاوت برای تبلیغات در فضای گوناگون مورد استفاده قرار بگیرد. فرقی نمی‌کند که هدف شما برای تبلیغ در تلویزیون ها چیست؟ شما میتوانید از این محصولات در هر مکانی بهره ببرید. حتی برخی از این محصولات، طوری طراحی شده‌اند که می‌توانند در فضای باز نیز مورد استفاده قرار بگیرند و تا سال‌های سال دچار هیچ‌ گونه ایرادی نشوند.

شناخت تأثیر استفاده از تلویزیون شهری و ویدئو وال در تبلیغات محیطی، به شما کمک می‌کند تا بیشتر با مزایای این محصول آشنا شوید. طبق اطلاعات موجود، استفاده از این محصول علاوه ‌بر تأثیرگذاری زیاد روی مشتری  می‌تواند از لحاظ زیست ‌محیطی نیز تا حد بسیار زیادی کاربردی باشد. به‌ هر حال اگر شما نیز می‌خواهید بیشتر در رابطه با تاثیر استفاده از تلویزیون شهری و ویدئو وال در تبلیغات محیطی بدانید، یا به دنبال استفاده از این محصول هستید، با ما تا انتهای محتوا همراه بمانید.

Screenshot ۲۰۲۳ ۱۰ ۲۶ ۱۱ ۳۵ ۴۱ ۶۹۶ com.whatsapp 300x138 - تاثیر استفاده از تلویزیون شهری و ویدئو وال در تبلیغات محیطی
تلویزیون شهری

چرا باید برای تبلیغات محیطی از تلویزیون شهری بهره برد؟

در دنیای امروز، روش‌های گوناگون و متنوعی برای تبلیغات وجود دارند که هر کدام دارای مزایا و معایب خاص خودشان هستند. استفاده از تبلیغات محیطی مثل بیل‌بورد های حجیم تبلیغاتی، شاید بتواند کاربردی باشد اما قاعدتاً تاثیر آن‌ در طولانی‌ مدت، آن‌ ‌چنان قابل لمس نخواهد بود. این تنها مثالی است که نشان می‌دهد چرا شما نیاز دارید به‌ جای استفاده از برخی روش‌های تبلیغات سنتی، از تلویزیون شهری بهره ببرید. شاید نیاز داشته باشید که برای خرید این محصولات هزینه بیشتری را خرج کنید، اما قاعدتاً برای مدت زمان طولانی نیاز به هیچ‌ گونه تبلیغاتی نخواهید داشت.
شما می‌توانید تنها با چند دکمه محتوای تبلیغاتی خودتان را تغییر دهید و دقیقاً همان چیزی را نمایش دهید که نیاز دارید. به واسطه پیشرفت علوم و فناوری در دنیای امروز، انواع متفاوت ویدئو وال‌ها با ویژگی‌ها و قابلیت‌های متفاوتی به بازار عرضه می‌شوند که این ویژگی‌ها و قابلیت‌ها می‌توانند به ‌صورت صددرصدی برای اهداف تبلیغاتی شما کاربردی و مفید باشند. اجازه دهید در ادامه فاکتورهایی را بیان کنیم که نشان‌ دهنده تأثیر شگفت‌انگیز استفاده از انواع متفاوت تلویزیون‌های شهری در تبلیغات محیطی می‌باشند.

استفاده از تلویزیون شهری برای تبلیغات ، در مصرف کاغذ صرفه جویی میکند

یکی از تاثیرات مثبت استفاده از تلویزیون شهری در تبلیغات محیطی، به حداقل رساندن میزان مصرف کاغذ برای ارائه خدمات تبلیغاتی می‌باشد. طبق اطلاعات موجود، کاغذ به‌ عنوان سومین آلودگی شناخته می‌شود که می‌تواند به کره زمین آسیب بزند. مواد شیمیایی که برای تولید کاغذ مورد استفاده قرار می‌گیرند، اگر در طبیعت رها شوند می‌توانند مشکلات زیادی را برای محیط ‌زیست به وجود بیاورند. به ‌طور کلی شاید تصور کنید که به واسطه تولید کاغذ از چوب، این محصول نمی‌تواند تاثیر مخربی در محیط ‌زیست داشته باشد اما این تصور کاملاً اشتباه است زیرا چوب تنها ماده اولیه برای ساخت کاغذ نیست. به ‌همین دلیل شما با استفاده از ویدئو وال می‌توانید مصرف کاغذ را تا حد بسیار زیادی کاهش دهید و در ادامه جلوی آسیب به محیط ‌زیست را بگیرید. با استفاده از این محصولات، شما نیازی به ارائه خدمات تبلیغاتی دیگر ندارید زیرا یک تلویزیون شهری می‌تواند به‌ خوبی نیاز شما را برای اطلاع ‌رسانی به مشتریانتان به طور کامل برطرف سازد.

IMG 20231019 003922 461 225x300 - تاثیر استفاده از تلویزیون شهری و ویدئو وال در تبلیغات محیطی
چرا باید برای تبلیغات محیطی از تلویزیون شهری بهره برد

تاثیر زیاد تلویزیون شهری نسبت به سایر ابزار تبلیغاتی

از دیگر تاثیرات مثبت تلویزیون شهری ما می‌توانیم به قابلیت قانع کنندگی و تأثیر گذاری در مقایسه با سایر روش‌های تبلیغاتی اشاره کنیم. به ‌طور کلی ویدئو وال‌ها بیشتر از روش‌های تبلیغاتی دیگر توجه را به خودشان جلب می‌کنند. هر چه محتوایی که قرار است نمایش داده شود را هنرمندانه‌تر طراحی کنید، مطمئن باشید که می‌توانید تا چند برابر بیشتر مشتری جذب کنید. علاوه ‌بر این موضوع، برخی فاکتورهای محیطی مثل نور آفتاب می‌تواند جلوی دید بیلبورد‌های تبلیغاتی را بگیرد، اما تلویزیون شهری این‌ گونه نیست. به‌ طور کلی با استفاده از ویدئو وال، شما به‌ صورت صددرصد مطمئن خواهید شد که جامعه هدف شما تبلیغات را مشاهده کرده است و این موضوع می‌تواند تا حد بسیار زیادی برای پیشرفت شما مناسب باشد.

مصرف پایین انرژی

شما با استفاده از تلویزیون شهری، می توانید تا حد بسیار زیادی در مصرف انرژی صرفه‌ جویی کنید. شاید در ابتدا تصور کنید که تأثیر استفاده از ویدئو وال‌ها برای صرفه‌ جویی در مصرف انرژی آن‌قدر که نشان می‌دهد پررنگ نیست، اما این تصور کاملاً اشتباه است.
شما با تهیه تلویزیون شهری تنها با استفاده از انرژی برق اهداف تبلیغاتی خودتان را پیش می‌برید؛ اما در سایر روش‌ها ممکن است که شما در روند تولید و استفاده از خدمات تبلیغاتی خود انرژی زیادی را هدر دهید. در دراز مدت این فاکتور بیشتر نمود پیدا می‌کند. شما با تهیه یک ویدئو وال می‌توانید تا چندین سال فقط با متصل کردن تلویزیون به برق، خدمات تبلیغاتی را به نمایش بگذارید اما یک بیل‌بورد و تراکت تبلیغاتی نمی‌تواند، برای چندین سال نیاز شما را برطرف کند و شما باید در بازه‌های زمانی کوتاه‌ مدت، خدمات تبلیغاتی خودتان را تازه سازید‌. همین استدلال ساده نشان می‌دهد که تلویزیون شهری چگونه می‌تواند برای جلوگیری از هدر رفت انرژی در هر حالتی مناسب و کاربردی باشد. البته شما زمانی می‌توانید از این مزیت بهره ببرید که محصولی که خریداری می‌کنید، میزان مصرف برق بهینه‌ای داشته باشد و پرمصرف نباشد. 

2023 08 06 at 22.44.12.860 300x300 - تاثیر استفاده از تلویزیون شهری و ویدئو وال در تبلیغات محیطی
ویدئو وال

با خرید تلویزیون شهری، شما در هزینه‌های خود صرفه‌جویی می‌کنید 

با خرید تلویزیون شهری شما در هزینه های خود صرفه جویی می کنید

شاید در دید اول این نکته زیاد منطقی به ‌نظر نرسد، اما با خرید تلویزیون شهری شما امکان این را دارید که در هزینه‌های خودتان صرفه‌جویی زیادی داشته باشید. قیمت تلویزیون شهری بر اساس فاکتورهای گوناگونی تعیین می‌شود. در کنار هزینه‌ای که شما باید به عنوان قیمت ویدئو وال بپردازید، کارایی این محصول شگفت‌انگیز است. شما تنها با یک ‌بار پرداخت هزینه و خرید این محصول، می‌توانید تا چندین سال، نیازی به پرداخت هزینه برای تبلیغات نداشته باشید. این موضوع به شما کمک می‌کند تا صرفه‌ جویی زیادی در هزینه‌های خود داشته باشید و با یک سرمایه‌گذاری درست و اصولی، نرخ بازگشت سرمایه خود را بهبود ببخشید. مطمئن باشید که با استفاده از ویدئو وال، شما می‌توانید در مدت زمان کوتاهی، هزینه‌ای که خرج کرده‌اید را از سود بیشتر شدن فروشتان بیرون بکشید.

استفاده راحت

تقریباً همه ما از تلویزیون استفاده کرده‌ایم و می‌دانیم که این محصولات چگونه کار می‌کنند. تلویزیون شهری نیز تا حد بسیار زیادی شبیه تلویزیون‌ عادی است که ما از کودکی با آن‌ سروکار داریم. پس از دیگر تاثیرات مثبت استفاده از تلویزیون شهری امکان استفاده و مدیریت راحت این محصول برای ارائه خدمات تبلیغاتی می‌باشد.
تنها نکته‌ای که شما باید به آن توجه داشته باشید تولید محتوای درست و مناسب برای نمایش دادن در این تلویزیون‌ها می‌باشد. شما می‌توانید با ارائه تصاویر و فیلم‌های کاربردی و پخش کردن مداوم آن‌ها در ویدئو وال، از تاثیرات مثبت آن بهره ببرید و نگران هیچ ‌چیزی نباشید‌. این تلویزیون‌ها و به ‌صورت هوشمند و با دستورالعمل‌هایی که شما از پیش آن‌ها را صادر کرده‌اید، روند نمایش تبلیغات را پیش می‌برند و به شما کمک می‌کنند تا از تأثیر مثبت این اقدام نهایت استفاده را ببرید. شما برای استفاده از این محصول، نیاز به گذراندن هیچ دوره اختصاصی ندارید و می‌توانید تنها با مطالعه دفترچه محصول آن‌ هم تنها در چند ساعت، به‌ طور کامل زیر و بم استفاده از انواع متفاوت ویدئو وال‌ها را یاد بگیرید.

تلویزیون شهری با دنیای امروز همخوانی دارد 

تلویزیون شهری با دنیای امروز هم خوانی دارد

برای تاثیرگذاری بیشتر روی مخاطبان و مشتریان، شما باید با پیشرفت جامعه هماهنگ شوید. قاعدتاً در دنیایی که همه‌چیز الکترونیکی شده ‌است، شما نمی‌توانید تمام تمرکز خود را روی ارائه خدمات تبلیغات کاغذی بگذارید‌. در این شرایط نیاز دارید که با جامعه هدف خود هماهنگ شوید. یکی از این راه‌حل‌ها، استفاده از تلویزیون شهری می‌باشد. قاعدتاً زمانی ‌که شما به این نکته مهم توجه داشته باشید، میزان تأثیرگذاری شما روی مخاطبین و جامعه هدفتان بیشتر می‌شود و این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا از تأثیر ویدئو وال در تبلیغات محیطی نهایت استفاده را ببرید.

قابلیت جایگزینی ، تعمیر و تغییر در ساختار و مطالب

انواع متفاوت تلویزیون شهری طوری طراحی شده‌اند که امکان این را دارند در صورت نیاز تعمیر شوند یا با محصول نو جایگزین شوند. هنگامی که حس کردید تلویزیون مدنظر شما دیگر به ‌اندازه‌ی قبل کارآمد نیست، می‌توانید آن را بفروشید و یک محصول نو بخرید. اما این تنها راه‌حل برای شما نیست. برای مثال اگر حس می‌کنید که ویدئو وال شما کم نور شده است، لزوماً نیاز به خرید یک محصول جدید ندارید. شما می‌توانید با تعویض پنل‌های این محصول در کنار عدم خرج هزینه زیاد برای تعویض قیمت تلویزیون شهری خود، از یک محصول نو و باکیفیت نهایت استفاده را ببرید. این موضوع نشان‌ دهنده انعطاف‌پذیری این محصول است و می‌تواند به شما کمک کند تا هم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و هم صاحب یک محصول با کیفیت شوید. 

2023 08 08 at 00.21.26.299 300x293 - تاثیر استفاده از تلویزیون شهری و ویدئو وال در تبلیغات محیطی
قیمت تلویزیون شهری

جمع بندی

همه شما در این محتوا متوجه شدید که تأثیر استفاده از تلویزیون شهری و ویدئو وال در تبلیغات محیطی چیست و این تأثیر چگونه می‌تواند در بهتر کردن روند فعالیت شما تاثیرگذار باشد. اگر به ‌دنبال خرید انواع متفاوت ویدئو وال هستید تا بتوانید به‌ خوبی از ویژگی‌ها و مزایای این محصول شگفت‌انگیز بهره ببرید، می‌توانید با مراجعه به بخش فروش سایت گروه صنعتی دلتا، باکیفیت‌ترین و بهترین محصول موجود را برای خود تهیه کنید و با استفاده از آن، نیازهای خود در حیطه‌ی تبلیغات را به طور کامل برطرف سازید.

https://www.linkedin.com/pulse/led-displays-environmental-benefits-why-theyre-sustainable-bali
https://www.linkedin.com/pulse/why-led-video-walls-perfect-solution-outdoor-advertising

4 Reasons why LED display can help to improve your business sustainability

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید

این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست
Call Now Button